Skip to Content Contact Us

איך לבחור טבעת אירוסין באינטרנט?

בשעה טובה החלטת להציע לה נישואין! עכשיו אתה מתלבט בכול מה שקשור לטבעת האירוסין שהיא חלק בלתי נפרד מהטקס שמתחיל בשאלה: ״התנשאי לי?״ ומסתיים בתשובה הנלהבת: ״כן!״. זה הרגע שבו חשוב שתהיה מודע לעובדה שקניית טבעת יהלום באופן מקוון יכולה להיות חוויה מרגשת וגם לחסוך לך כספים.

טבעת יהלומים שאתה קונה באינטרנט, היא איכותית ויפה בדיוק כמו כל טבעת אחרת המוצגת בחנות הקרובה אליך, חוץ מזה שרכישה באינטרנט יכולה לעלות הרבה פחות.

האם רכישת תכשיטים לאישה (כולל טבעות אירוסין או טבעות נישואין), באינטרנט – היא קנייה בטוחה?

למרות שיש כמה ספקנים לגבי קניית טבעות אירוסין זהב לבן או צהוב, באופן מקוון – כל עוד אתם קונים באתר מהימן, הקנייה אונליין היא בהחלט בטוחה.

אתה מהסס:

 • ״אולי ימכרו לי יהלום מזויף?״
 • –       ״אם אקנה טבעת אירוסין מיוחדת, אולי היא תיעלם לי בדרך, או תיגנב בדואר?״
 • או – ״אני עומד לקנות טבעת יקרה, עדיף שאוכל לראות אותה לפני שאשקיע ואקנה אותה״

כל אלה הן דאגות לגיטימיות, אבל כל חנות תכשיטים מקוונת בעלת מוניטין מכסה את הסיכונים הללו.

טבעת יהלומים עם תעודת גמולוג

תכשיטנים מכובדים לא יסכנו את המוניטין שלהם!

באתר תכשיטים מכובד תקבלו יהלום אמיתי מעל 30 נקודות עם תעודת גמולוג. הדוח של הגמולוג כולל הערכה מדעית ונטולת משוא פנים של מאפייני היהלום הנבדק. הדוח מספק תיאור מלא של היהלום מבחינת הצבע, המשקל, המידות וסגנון החיתוך. בנוסף, הדוח אמור לחשוף אם היהלום עבר טיפול כלשהו.

יתכן שזה לא יהיה המקרה אם תנסה את מזלך באיזה אתר נידח או במכירה פומבית מקוונת. אבל, בין אם אתה קונה את טבעת היהלום באינטרנט או בחנות פיזית, תמיד תוכל לבקש מתכשיטן עצמאי לא מעורב, להעריך את היהלום שקנית.

 

2

משלוח בטוח של טבעות אירוסין בעיצוב אישי

תכשיטנים מקוונים בעלי מוניטין מבטחים את המשלוחים ללקוחות!

לפעמים, כשאנשים רוכשים טבעות אירוסין בעיצוב אישי, הם מודאגים שמא לא יוכלו למצוא תחליף לטבעת יקרה מעוצבת אישית אם זו תלך לאיבוד, תיגנב ולא תגיע ליעד בשלום.

קח בחשבון שכאשר אתה קונה את טבעת האירוסין שלך באתר בעל מוניטין, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שכל משלוח של תכשיטים ללקוחות, נעשה אך ורק באמצעות חברות שילוח אמינות ומקצועיות. משלוחים אלה כרוכים במעקב, בביטוח ובקבלת חתימה.

לאחר שנים רבות של ניסיון במשלוח טבעות אירוסין עם יהלום ללקוחות שרכשו אותן אונליין, העובדות מלמדות שהטבעות הגיעו בשלום ליעדן.

מדיניות החזרה לטובת הלקוחות

אתרי תכשיטנים בעלי מוניטין מפעילים מדיניות החזרה ללא שאלות!

סוף סוף בחרת את הטבעת, מתוך שלל טבעות אירוסין עדינות, והצלחת למצוא את הטבעת שנראית הכי מתאימה לכף היד שלה מבחינת הצורה והאבן! אבל, אז הטבעת מגיעה ומסתבר שטעית במידת הטבעת, והיא קטנה מדי או גדולה מדי. מה עושים?

אתר אמין מציע מדיניות החזרה מפורטת וברורה, לדוגמה:

 • אפשרות לביטול הרכישה בטרם קבלת המוצר על ידי הלקוח – בתוך 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה ובתנאי שהמוצר טרם נשלח ללקוח, וללא חיוב בדמי הביטול.

 • אפשרות להחזרת מוצר פגום – בתוך 48 שעות ממועד ביצוע האספקה.

 • אפשרות להחזרה, שלא בשל פגם במוצר, בתוך 14 ימים ממועד האספקה – במקרה זה ינוכו 5% מסך העסקה, אך לא פחות ממאה שקלים כדמי ביטול (לפי הנמוך מבניהם); דמי המשלוח לא יוחזרו והאחריות להחזרת המוצר לבעלי האתר, מוטלת על הלקוח.

 • ניתן להחזיר את הטבעת עבור שינוי מידה

בכול אחד מהמקרים אשר מאפשרים לך להחזיר את התכשיט שרכשת, תידרש להחזיר את המוצר כשהוא בשלמותו ובאריזה המקורית שלו ולהציג קבלה המעידה על רכישת המוצר.

לאור זאת, חשוב שתגלה כבר לפני הקנייה, איך לבחור טבעת אירוסין שתתאים לטעם ולסגנון של אהובתך, כמו גם למידת האצבע שלה. כך תחסוך מעצמך את הצורך להחזיר את המוצר, במקרה שהיא לא תהיה מרוצה מהבחירה שלך.

כל התכשיטים

איך לבחור את טבעת האירוסין המתאימה ביותר?

לפני שאתה יוצא למסע הקניות, חשוב שתלמד קצת על יהלומים, כך שתדע בדיוק מה אתה מקבל.

 • תקציב

יש הטוענים כי שוויה של טבעת האירוסין צריך להיות בגובה משכורת של חודשיים. אבל עדיף שתשקיע סכום שיספיק כדי להראות לה שאתה מעריך את מה שהטבעת מסמלת. כלומר, אל תוציא יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך.

סגנון הטבעת

חשוב שתפענח את הטעם של החברה שלך. תוכל להיעזר בחברה או באחות שלה כדי לגלות איזה סגנון של טבעת אירוסין היא תעדיף. כפי שתראה בהמשך, יש מגוון של מתכות, אבני חן, ועיצובים שממנו תצטרך לבחור את טבעת האירוסין שהיא תאהב.

מידת הטבעת

הטבעת צריכה להתאים לאצבע באופן שיהיה נוח לענוד אותה. עליה להיות צמודה מספיק כדי שלא תיפול, אבל משוחררת דיה כדי שניתן יהיה לענוד אותה בקלות.

אבל איך אפשר לבדוק אם הטבעת מתאימה לאצבע, כאשר רוכשים טבעת באינטרנט?

אנחנו ב-STAV מבינים את הצורך לרכוש טבעת בגודל מתאים באופן מקוון, כשאי אפשר למדוד אותה.

. כדי לקבוע במדויק את מידת הטבעת המתאימה לכם עומדות בפניכם כמה אפשרויות: 

 • להוריד אפליקציה שמודדת את גודל הטבעת הנדרש – באנדרואיד או באייפון.
 • למדוד את קוטר האצבע בעזרת חוט או נייר.
 • למדוד את הקוטר של טבעת קיימת.
 • להשתמש בלוח המידות המקובל ב-EU שקובע סולם שמתחיל ב-44 ומסתיים ב-71, כאשר המידה 44 מתייחסת לקוטר אצבע של 4.0 מ״מ; ומידה 71 מתייחסת לקוטר אצבע של 22.6 מ״מ.

ואם אתה רוצה להפתיע אותה בטבעת האירוסין?

תוכל לבקש מחברה קרובה או מאימא שלה לשלוף את אחת הטבעות שהיא נוהגת לענוד על הקמיצה (האצבע המקובלת לענידת טבעת אירוסין), ולמדוד את הקוטר שלה.

תמיד עדיף למדוד את קוטר האצבע לפני הרכישה, אבל לפני שאתם עושים זאת:

 • בדקו את קוטר מפרק האצבע. אם המפרק גדול ובולט, כדאי להזמין טבעת שהקוטר שלה חצי גודל יותר מקוטר האצבע עצמה, אחרת הטבעת תתקע במפרק ולא תוכל להחליק למקומה.

אתר תכשיטים מומלץ – עם אפשרויות בחירה רבות

לפני שאתה קונה טבעת אירוסין, מצא אתר תכשיטים מקוון שאתה בטוח שתוכל לסמוך עליו. רצוי שזה יהיה אתר שמתמחה גם בעיצוב תכשיטים, כך שתוכל לבחור בטבעת מותאמת אישית.

אתר שכזה אמור להציע לכם טבעות יוקרתיות ואמינות, במחירים סבירים; וטבעות בסגנונות ועיצובים שונים, כגון:

 • טבעות בסגנון קלאסי או בסגנון מודרני.
 • טבעות אסימטריות משובצות אבני חן או טבעות משובצות ביהלומים שחורים בשילובים מקוריים
 • תכשיטים עם יהלומים לבנים, יהלומים שחורים או עם אבני חן צבעוניות (רובי, ספיר, אמרלד, מורגנייט, גרניט, איולייט, טופז ועוד).
 • טבעות בזהב בצבע צהוב, לבן או אדום
 • טבעות זהב בדרגות שונות – 18 קראט או 14 קראט.
 • טבעות במגוון מחירים, בהתאם לתקציב שלך.

תוכל למצוא את טבעת האירוסין שלך מתוך היצע עשיר של טבעות, כמו:

טבעות אירוסין

בנוסף, אם אתה אוהב תכשיט מסוים שחורג מגבולות התקציב שלך, או שאתה רוצה לשדרג תכשיט מסוים, תוכל לבקש לשנות בטבעת מרכיבים כדי שזו תתאים לתקציב שלך. זאת, בתנאי שאתה רוכש את הטבעת מאתר שמעצב בעצמו את התכשיטים העומדים למכירה.

המשמעות היא שאתה יכול ליצור לעצמך טבעת אירוסין מעוצבת בהתאמה אישית מבחינת צבע הזהב, סוג האבן או גודלה.

אז איך לבחור טבעת אירוסין באינטרנט?

יהלומים הם פריט פופולרי באתרי המכירות המקוונות ואם אתה קונה מנוסה, תוכל לצוד עסקה ממש טובה. אבל אתה עלול גם ליפול בפח.

מכיוון שמדובר ברכישה חד פעמית, של טבעת אירוסין לבת הזוג האהובה, לפני שאתה קונה את היהלום באתר מפורסם זה או אחר, נסה להתייעץ עם חברים ולגלות את האתר הישראלי שמציע לכם מוניטין, איכות, מקצוענות, ושירות אמין ואכפתי.

לסיכום

 • קניית טבעת אירוסין באופן מקוון תחסוך לך כסף, בהשוואה לחנות תכשיטים פיזית בקניון.
 • אתה יכול לקנות בביטחון באתר של תכשיטני יהלומים בעלי מוניטין.
 • אתה יכול לנצל את ההתחייבויות המקוונות ואת מדיניות ההחזרות, כדי לבדוק את הטבעת שבחרת, ולהתחרט במקרה הצורך.

אולי יעניין אתכם גם?

Back top top